Zapraszamy na koncert Agaty Kuliś – 11 lutego – Dwór w Mogilanach

rnb-banner

Come a little closer
Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „Przestrzeń” zaprasza na koncert Agaty Kuliś – wokalistki, autorki piosenek, stypendystki Berklee College of Music (Boston, MA, USA).
Jej muzyczna edukacja rozpoczęła się w Krakowie w Szkole Muzycznej im. St. Wiechowicza, gdzie ukończyła klasę fortepianu oraz Państwowej Szkole Muzycznej im. M. Karłowicza, gdzie rozwijała głos. Absolwentka, a obecnie wykładowczyni Instytutu Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Studiowała również muzykę na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie.
W lipcu 2016 roku była solistką pod batutą Adama Sztaby na Światowych Dniach Młodzieży podczas spotkań z papieżem w Krakowie na Błoniach oraz w Brzegach.
Laureatka m.in. European Scholarship/ Berklee College of Music (2013), Berklee International Grant (2014) i Nagrody Słuchaczy Radia Rampa w Nowym Jorku (2015). Koncertuje regularnie w Polsce, w Europie i w Stanach Zjednoczonych. Jej debiutancki album „Come a little closer” jest połączeniem różnych klasycznych brzmień gatunku smooth jazz / R&B.
Krystian Jaworz to absolwent Wydziału Instrumentalnego krakowskiej Akademii Muzycznej w klasie trąbki oraz fortepianu jazzowego. Grający na stałe w formacjach Surreal Players, Gurgul Band, Groove Set. W latach 2008-2011 klawiszowiec legendarnego zespołu Pudelsi.

Zapraszamy do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/143279749810603/

rnb

Partnerzy: