Eliminacje powiatu krakowskiego 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego


Tegoroczne eliminacje do 65. OKR odbędą się 23 marca (dla klas I–VI szkół podstawowych) oraz 24 marca (dla klas VII szkół podstawowych i wyżej) w Pałacyku SOKÓŁ, ul. Adama Mickiewicza 7 w Skawinie. Rozpoczynamy o godz. 10.00.

Naszymi partnerami są: Towarzystwo Kultury Teatralnej, Centrum Kultury i Sportu w Skawinie, Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki oraz Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży (organizator etapu rejonowego). Wydarzenie jest finansowane w ramach dotacji udzielonej przez powiat krakowski w trybie otwartego konkursu ofert.

W tym roku wydarzenia towarzyszące to wystawa fotografii Katarzyny Paciorek oraz – jak co roku – wolna wymiana książek.

Przypominamy, że eliminacje powiatowe 65. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego są skierowane do: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób dorosłych z terenu powiatu krakowskiego. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń można pobrać na naszej stronie oraz http://www.tkt.art.pl/

Zachęcamy instytucje kultury powiatu krakowskiego do organizacji etapu gminnego konkursu w terminie do 17 marca 2020 r. Karty zgłoszeń i protokół z eliminacji gminnych prosimy przesyłać na adres mailowy: biuro@przestrzen.info.pl w terminie do 18 marca do godziny 20.

Kolejność recytacji wykonawców z poszczególnych gmin powiatu krakowskiego zostanie zamieszczona na Facebooku oraz stronie internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego PRZESTRZEŃ do 19 marca.

W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia, Agatą Kubrak, w godz. od 9:00 – 13:00, tel. 734 462 002, e-mail: agatamrowiec@wp.pl

Serdecznie zapraszamy! Do zobaczenia w Pałacyku SOKÓŁ w Skawinie!

Materiały do pobrania:

REGULAMIN

Okładka regulamin

Karta zgłoszenia poezja śpiewana

Karta zgłoszenia teatr jednego aktora

Karta zgłoszenia recytacja i wywiedzione ze słowa


Partnerzy: