64. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe – Mogilany 2019

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „PRZESTRZEŃ” ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w eliminacjach powiatowych 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, który odbędzie się 21 marca w dworze w Mogilanach przy ul. Rynek 3. Rozpoczynamy o godz. 9.00.

Naszymi partnerami są Towarzystwo Kultury Teatralnej oraz Dom Kultury ŚWIT w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy. Wydarzenie jest finansowane w ramach dotacji udzielonej przez Powiat Krakowski w trybie otwartego konkursu ofert.

W tym roku wydarzenia towarzyszące to wystawa fotografii oraz wolna wymiana książek.

Przypominamy, że eliminacje powiatowe 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego są skierowane do: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób dorosłych z terenu Powiatu Krakowskiego. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszeń można pobrać ze strony internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” www.przestrzen.info.pl oraz www.tkt.art.pl.

Zachęcamy instytucje kultury Powiatu Krakowskiego do organizacji etapu gminnego konkursu w terminie do 12 marca 2019 r. Karty zgłoszeń i protokół z eliminacji gminnych prosimy przesyłać na adres mailowy: marzena.rzadzik@przestrzen.info.pl w terminie do 14 marca. Kolejność recytacji wykonawców z poszczególnych gmin powiatu krakowskiego zostanie zamieszczona na FB oraz stronie internetowej Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego „PRZESTRZEŃ” do 19 marca.

W sprawach związanych z konkursem prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia, Panią Marzeną Rządzik, w godz. od 14:00-19:00, tel. 667 031 827, e-mail: marzena.rzadzik@przestrzen.info.pl

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w mogilańskim dworze!

Z poważaniem

Agata Kubrak
Prezes Stowarzyszenia SS-K PRZESTRZEŃ

Materiały do pobrania:

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Powiatu Krakowskiego.

Partnerzy: