O nas

Kim jesteśmy?

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Przestrzeń” to organizacja pozarządowa z siedzibą w Bukowie,
w gminie Mogilany, działająca od 5 maja 2015 roku, która skupia w swoim gronie zarówno pasjonatów, amatorów jak i profesjonalistów z dziedziny edukacji i kultury.

Nasze cele?

Naszymi głównymi celami są: tworzenie różnorodnych możliwości odkrywania przestrzeni kulturalnej, wspieranie talentów, pasji, rozwoju wyobraźni artystycznej oraz inspirowanie działań edukacyjno-kulturalnych o niekonwencjonalnym charakterze, aby twórczo żyć i widzieć piękniej.

Jak działamy?

Stworzyliśmy dwa programy: Program Wsparcia Logopedycznego, w ramach którego prowadzimy
w miejscowości Buków gabinet logopedyczny „Logos”, w tym bezpłatne konsultacje logopodyczne
oraz Pogram Studio Kreatywności, który poprzez organizację warsztatów, wystaw, konkursów, koncertów wspiera rozwój ruchu amatorskiego oraz młodych twórców. Ponadto tworzymy i rozwijamy wolontariat, promujemy praktyki dobrej współpracy, realizujemy projekty kulturalne, m.in. „Zimowisko – Blisko”, eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, „Podaj dalej”.

Jeśli masz pomysł na działanie, chęć dołączenia do grona wolontariuszy, chcesz w inny sposób wesprzeć naszą działalność skontaktuj się z nami. Jeśli chcesz przekazać darowiznę na rzecz naszego Stowarzyszenia pamiętaj, że pomagając nam pomagasz innym odkrywać przestrzeń edukacyjno-kulturalną.

Dane do przelewu na konto Stowarzyszenia to: Stowarzyszenie Społeczno- Kulturalne „PRZESTRZEŃ”

Buków 37, 32-031 Mogilany, BGŻ BNP PARIBAS: 14 2030 0045 1110 0000 0409 9170

Tytuł wpłaty: Darowizna na cele statutowe Stowarzyszenia.

Naszych Darczyńców informujemy, że Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne „PRZESTRZEŃ” realizuje swoje cele w sferze działalności pożytku publicznego i przekazane nam na rachunek bankowy darowizny można odliczyć
od podatku.

Dziękujemy !
Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Przestrzeń”

 

Partnerzy: