Eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego – Mogilany 2016

Wyniki eliminacji powiatowych – Protokół

Wirtualna wystawa fotografii – Źródło

zajawkawystawa-fotografii

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „PRZESTRZEŃ” serdecznie zaprasza do udziału w eliminacjach powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, które odbędą się 10 marca w mogilańskim dworze, ul. Rynek 3. Rozpoczynamy o godz. 9.30.

Konkurs jest organizowany dzięki dotacji z budżetu Powiatu Krakowskiego w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych w zakresie upowszechniania kultury fizycznej, sportu i turystyki w roku 2016.

Eliminacje powiatowe 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego są skierowane do: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych i osób dorosłych z terenu Powiatu Krakowskiego. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych mogą uczestniczyć w konkursie tylko do etapu powiatowego włącznie. Pozostali biorą udział w wyższych, kolejnych etapach konkursu. Tematyka wierszy jest dowolna.

W trosce o rozwój kultury żywego słowa, zapewnienie możliwości jak najszerszej konfrontacji warsztatowej artystów oraz pobudzenia do twórczego myślenia i poszukiwania wartościowego repertuaru zachęcamy instytucje kultury Powiatu Krakowskiego do organizacji etapu gminnego konkursu w terminie do 7 marca 2016 r.

Karty zgłoszeń i protokół z eliminacji gminnych prosimy przesyłać na adres mailowy: estera.jankowska@przestrzen.info.pl w terminie do dnia 7 marca 2016 roku.

Kolejność recytacji wykonawców z poszczególnych gmin powiatu krakowskiego w eliminacjach powiatowych Konkursu zostanie zamieszczona na stronie internetowej Stowarzyszenia S-K „PRZESTRZEŃ” do 9 marca.

W ramach eliminacji powiatowych 61. OKR zapraszamy również na wydarzenia towarzyszące – wystawę fotografii Kamila Przybyło pn. „Źródło” oraz bookcrossing, czyli wolną wymianę książek.

W sprawach związanych z Konkursem prosimy o kontakt z koordynatorem wydarzenia, Panią Esterą Jankowską, w godz. Od 9:00 – 16:00, tel. 504 319 191, e-mail: estera.jankowska@przestrzen.info.pl

Karty zgłoszeń i regulamin znajdziesz tutaj.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w mogilańskim dworze!

Partnerzy: