„Źródło” – wystawa fotografii Kamila Przybyło

Zapraszamy na otwarcie wystawy podczas Eliminacji powiatowych 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, Dwór w Mogilanach, ul. Rynek 3, 10 marca, godzina 9:30.

Przejdź do Wirtualnej Galerii

wystawa-fotografii

Kamil Przybyło – dziewiętnastoletni pasjonat fotografii, mieszkaniec Bukowa, uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, obecnie uczeń Technikum w Zespole Szkół Łączności w Krakowie o profilu elektronicznym.
Kamil o sobie: „Aparat leżał w moich dłoniach od dziecka. Już w szkole podstawowej brałem udział w konkursach fotograficznych. Lustrzankę dostałem 5 lat temu i od tego czasu często mam ją przy sobie. Rok później otrzymałem pierwszy aparat analogowy. Moim celem jest własna ciemnia fotograficzna.
W fotografowaniu staram się ukazać rzeczywistość, w taki sposób, aby dostrzegalna była jej wyjątkowość. Obrazy na które nie zwracamy uwagi – przykuwają wzrok na fotografiach”. Oprócz fotografii Kamil interesuje
się elektroniką oraz mechaniką.

,,Źródło”

Obraz, fotografię, dowolną twórczość na wystawie można interpretować w kontekście indywidualnego dzieła, zestawienia z innymi lub całej wystawy. Mogą to być trzy zupełnie inne opowieści, chociaż czytane z tych samych kart.

Źródło to początek. Każda myśl, czynność, idea, wszystko w świecie fizycznym i metafizycznym ma swój początek. Wszystko ma też cel, lecz mimo to, nie wszystko ma koniec.

Przed obejrzeniem zdjęć odpowiedz sobie na pytanie: czym jest dla Ciebie źródło?

Kamil Przybyło

 

 

Partnerzy: